AŞKIM KAPIŞMAK


Davranış Bilimleri Uzmanı ve Yazar

1979 yılında İstanbul’da doğdu. On iki yaşındayken Arif Sağ Müzik Evi’nde konservatuvar eğitimi aldı. Liseden sonra Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’na girdi. Marmara Üniversitesi’ndeki eğitiminden sonra Amerikan Üniversitesi Newport’ta Davranış Bilimleri- Psikoloji lisansını tamamladı. İki yıl boyunca Beden Dili Uzmanlığı ve İletişim Becerileri eğitimi de alan Kapışmak, Türkiye genelinde seminerler vermeye başladı. Türkmax’ta 1 sezon boyunca iletişim ve hayata dair “Buyrun Paylaşalım” isimli programı hazırlayıp sunmuştur. Show TV’de “Yeni Bir Gün” isimli programda hayata dair sohbet köşesini sunmuştur. HSYK Danıştay ve Yargıtay Tetkik Hakimlerine Aile İçi İlişkiler eğitimleri verdi.

Aşkım Kapışmak, kendi adını taşıyan Aşkım Kapışmak Akademi’de bireysel olarak; aile içi çatışma ve ilişki problemi yaşayan kişilere, şirket çalışanları ve yöneticilere, kurumsal olarak; küçük ve büyük ölçekli işletmelere danışmanlık hizmeti vermektedir. Aşkım Kapışmak, şu an yurt içi ve yurt dışında; üniversiteler, belediyeler, özel şirketlerde eğitimler ve seminerler vermektedir. Birçok platformda “En İyi Sahne Projesi Ödülü” alan “3 Eğitim 3 Sertifika” isimli seminer turnesi ile Türkiye ve Avrupa’da 1 yılda 100’ün üzerinde etkinlik gerçekleştirmiştir ve etkinliklere devam etmektedir.


AKADEMİK EĞİTİMİ

Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler M.Y.O. – Ön lisans Newport Universty Davranış Bilimleri – Lisans THE INTERNATIONAL NLP Trainers Association : NLP Practitioner (İletişim Uzmanlığı) NLP Master Practitioner & Life Coaching (Yaşam Koçluğu) NLP Trainer (Uzman Eğitimci) Müjdat Gezen Sanat Okulu – Sahne Sanatları, Drama, Diksiyon Psikoloji Enstitüsü - Terapi Teknikleri, Aile Danışmanlığı Teknikleri

 

KİTAPLARI

Beni Benimle Aldatır mısın?, Hangi Anne Hangi Babasınız?, Kadınlar Sağdan Erkekler Soldan, Küçük Mutluluklar, Terzi, Aşkımın Beden Dili, Carpe Diem, Dolce Vita, Kalbin Anahtarı, Kalbin Anahtarı 2, Yaşam Kitabı.